www.zoe.sk - E-zine Prešovskej archieparchie
http://www.zoe.sk/?spravy&id=263
Zoε - e-zine Prešovskej archieparchie

Mapa stránokÚvod > Spravodajstvo > Správy

Dnes je: 17. jún 2024     Meniny oslavuje: Adolf

Zoεpédia - náhodný výber: Liturgické gestá - p..., Jozef Maretta – Prav..., Jubilejný rok.     pohľadnice

04.12.2002 | Čítanosť(4364)
Vytlačiť na tlačiarni | Poslať ako tip známemu | Komentáre(0)

Podpora iniciatíve KBS o vyučovaní náboženstva

Podpora iniciatíve KBS o vyučovaní náboženstva

Účastníci Medzinárodnej vedeckej konferencie Spoločenské komunikačné prostriedky v živote Katolíckej cirkvi, ktorá sa konala v dňoch 3. a 4. decembra 2002 na Gréckokatolíckej bohosloveckej fakulte Prešovskej univerzity v Prešove, vyjadrili podporu iniciatíve Konferencie biskupov Slovenska zo dňa 3.12.2002 k návrhu ministra školstva SR Martina Fronca o vyučovaní náboženskej výchovy ako povinne voliteľného predmetu v alternácii s etickou výchovou na I. stupni základných škôl.

ÚČASTNÍCI KONFERENCIE: Prof. dr. hab. Tadeusz Zasępa; Prof. Matej Ilowiecki, Doc. ThDr. Jozef Jarab, PhD., Doc. ThDr. PhDr. Stanislav Stolárik, PhD., Doc. ThDr. František Janhuba, ThDr. Juraj Spuchľák, PhD., ThDr. Marek Pribula, PhD., PhDr. Pavol Dancák, PhD., Dr. Ing. Alois Křišťan, ThD., PhDr. Beáta Balogová, Mgr. Ing. Gabriel Paľa.

ZA ÚČASTNÍKOV KONFERENCIE: Mons. Ján Hirka, Dr.h.c., v. r., Veľký kancelár GBF PU; ThDr. Marek Pribula, PhD., v. r. predseda organizačného výboru konferencie.

Zdroj: Mgr. Ing. Gabriel Paľa

Ak organizujete alebo viete o organizácii akejkoľvek zaujímavej akcie, podujatia a pod., informujte nás o tom a my to spropagujeme na zoε.

Copyright © 2006-2018 zoε | O zoε | Kontakt | Mapa stránok | Ochrana osobných údajov

NAJ.sk

Valid XHTML 1.1 Valid CSS 2.1 Webdizajn

Copyright © 2006-2018 zoε