www.zoe.sk - E-zine Prešovskej archieparchie
https://www.zoe.sk/?spravy&id=1428
Zoε - e-zine Prešovskej archieparchie

Mapa stránokÚvod > Spravodajstvo > Správy

Dnes je: 28. máj 2024     Meniny oslavuje: Viliam

Zoεpédia - náhodný výber: Mitra, Proskomídia – „Bože,..., Makarizmy.     pohľadnice

29.04.2021 | Čítanosť(1514)
Vytlačiť na tlačiarni | Poslať ako tip známemu | Komentáre(0)

Komunita Chemin Neuf pozýva manželské páry na Stretnutie Kána

Komunita Chemin Neuf pozýva manželské páry na Stretnutie Kána
 
Bratislava 28. apríla (TK KBS) Komunita Chemin Neuf pozýva manželské páry na Stretnutie Kána pre manželov. Uskutoční sa od 18. do 24. júla 2021 v Kňazskom seminári sv. Gorazda v Nitre.
 
„Kána poskytuje príležitosť manželom oddýchnuť si od všednej rutiny," avizujú organizátori. Určené je tiež pre manželov, ktorí chcú prehĺbiť svoju vzájomnú lásku, komunikáciu a porozumenie i pre tých, ktorí sa pri budovaní vzťahov v manželstve a rodine stretávajú s ťažkosťami, či prežívajú náročnejšie obdobie.
 
Aby manželia mali čas jeden pre druhého, bude postarané aj o ich deti. Pre deti je pripravený špeciálny program. Budú mať možnosť prežiť čas pri hrách, aktivitách i odpočinku, ktoré sú primerané ich veku a individuálnym potrebám pod dohľadom animátorov a slúžiacich manželských pároch. Tento program prebieha paralelne s programom pre rodičov a deti sú rozdelené podľa veku.
 
Bližšie informácie o Stretnutí Kána Vám poskytnú Peter a Gabika Fuskoví zo Sekretariátu Kány (0905 933 111 / slovensko@kanapremanzelov .sk). Viac informácií je možné nájsť na stránke www.kanapremanzelov.sk.
 
 

všetky komentáre »


Ak organizujete alebo viete o organizácii akejkoľvek zaujímavej akcie, podujatia a pod., informujte nás o tom a my to spropagujeme na zoε.

Copyright © 2006-2018 zoε | O zoε | Kontakt | Mapa stránok | Ochrana osobných údajov

NAJ.sk

Valid XHTML 1.1 Valid CSS 2.1 Webdizajn

Copyright © 2006-2018 zoε