www.zoe.sk - E-zine Prešovskej archieparchie
https://www.zoe.sk/?publikacie&id=177
Zoε - e-zine Prešovskej archieparchie

Mapa stránokÚvod > Teológia > Publikácie

Dnes je: 18. jún 2024     Meniny oslavuje: Vratislav

Zoεpédia - náhodný výber: Kopia, Klarisky, Ekumenizmus.     pohľadnice

06.04.2017 | zachej.sk | Čítanosť(7988)
Vytlačiť na tlačiarni | Poslať ako tip známemu

Modlitby ku Kristovej krvi

Anotácia:
Kresťanské kníhkupectvo Zachej.sk prináša svojim čitateľom opäť ďalšiu novinku. Týždeň pred Veľkou nocou totiž uvádza do predaja výnimočnú zbierku modlitieb s názvom Modlitby ku Kristovej krvi. Viac ako 70 modlitieb a kontemplácií nad Kristovou obetou a cenou Jeho predrahej Krvi ponúka čitateľovi hlboký duchovný zážitok a novú perspektívu vnímania (nielen) veľkonočného obdobia.
 
„Výkupné za našu slobodu nebolo zaplatené zlatom či diamantami, ale krvou Boha – stvoriteľa vesmíru, Zeme a všetkého, čo je na nej. Jej hodnota je nekonečná. Jediná kvapka by obmyla od hriechov celé ľudstvo. Jediná kvapka by stačila. No Boh išiel ešte ďalej! […] Nech sú modlitby, ktoré práve držíte v rukách nielen vašou každodennou zbraňou v boji proti nástrahám zlého, ale aj nevyčerpateľnou studňou nádeje, odvahy a milosrdenstva,“píš e sa v anotácii knihy.
 
Bartolomeo da Saluzzo, rehoľník a uctievač Predrahej Kristovej Krvi raz povedal, že neexistuje nič, čo by nám Všemohúci Boh nedaroval, ak ho budeme vytrvalo a úprimne prosiť v mene Kristovej Krvi. Modlitby a novény ku Kristovej Krvi odporúčajú aj mnohí kňazi a exorcisti, ako výborný prostriedok modlitieb za spásu človeka.
Publikáciu Modlitby ku Kristovej Krvi si už teraz môžete objednať s jedinečnou až 15% zľavou na www.zachej.sk.
 
Kníhkupectvo Zachej.sk šíri na Slovensku hodnotnú kresťanskú literatúru už od roku 2012. Od roku 2014 aj ako vydavateľstvo vydalo viacerých knižných titulov ako napríklad Ničivá sila okultizmu, Zjavenia sv. Brigity Švédskej, Tajomstvá posledných časov, Mimoriadne javy mystikov a svätých a mnohé ďalšie. Od októbra 2016 môžu čitatelia navštíviť už aj kamennú predajňu kníhkupectva na Hlavnej 40 v Košiciach. V marci 2017 získalo kníhkupectvo Zachej.sk cenu SHOPROKU 2017.

Copyright © 2006-2018 zoε | O zoε | Kontakt | Mapa stránok | Ochrana osobných údajov

NAJ.sk

Valid XHTML 1.1 Valid CSS 2.1 Webdizajn

Copyright © 2006-2018 zoε